Alışveriş sepetiniz boş!
Hoşgeldiniz GİRİŞ YAPIN ya da ÜYE OLUN

Değişim & İade Şartları

Takirafi.com üzerinden aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız .

Genel olarak,mevzuat hükümlerince tüketicinin teslimden sonra 7 gün içerisinde cayma hakkı bulunmakla birlikte niteliği itibarıyla iade edilemeyecek, ( Ki satıcının teşhir ettiği ürünler genel olarak özel gün ve gecelerde kullanılıp uzun müddet kullanımı imkanı olmayan ürünlerdir.)  Tek kullanımlık, hızlı bozulan ürünlerde cayma hakkı kullanılamaz.

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. 

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. 

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmaya başvurulmalıdır. 

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.. 

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız banka hesabınıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Back to Top
Loading...
Loading...
Loading...